• Informace Pojízdná prodejna

UPOZORNĚNÍ – V 21.týdnu pojízdná prodejna ve středu 23.5.2018 NEPŘIJEDE. Informace – Pojízdná prodejna Pekárny Blansko – bude zastavovat v naší obci a to každou středu a pátek. Pekárny Blansko a.s. formát odkaz externí web, Zborovecká 10, Blansko provozují pojízdnou prodejnu s rozvozem pečiva a mléčných výrobků po obcích, kde není obchod. Pojízdná prodejna bude stát v obci vždy na stejném, předem určeném místě každou středu a pátek ve Skrchově na návsi od 13:30 do 14:00 hodin. Tradiční čerstvé pečivo, které máte rádi…

Obrázek Pekárny Blansko Pojízná prodejna Skrchov od 26.2.2018

Zpět na začátek stránky

, , , , ,

Žádné komentáře

• Historie města Letovice

Město Letovice formát odkaz externí web a Městské kulturní středisko Letovice formát odkaz externí web Vás zvou na slavnostní otevření muzea Historie města Letovice v prostorách budovy „měšťanské školy“ Tyršova 2, Letovice, 1. patro v pátek 18. května 2018 v 17:00 hodin. V kulturním programu vystoupí žáci ZUŠ Letovice.

Obrázek pozvánka otevření muzea Historie města Letovice 18.5.2018

Zpět na začátek stránky

, , , , , ,

Žádné komentáře

• Muzejní noc Boskovice

Muzeum regionu Boskovicka formát odkaz externí web Vás srdečně zve na Muzejní noc do svých expozic v sobotu 26.května 2018 od 14:00 do 22:00 hodin. Akce se bude konat v prostorách Muzea regionu Boskovicka: Hraběcí rezidence, Synagoga a Židovský obecní dům a Muzeum zemědělských strojů.

Obrázek pozvánka Muzejní Noc Boskovice 26.5.2018


Zpět na začátek stránky

, , ,

Žádné komentáře

• Přesun příslušníků AČR

Armáda České republiky formát odkaz externí web informuje, že v rámci kurzu S.E.R.E. (Survival, Evasion, Resistance, Extraction), konaného u Velitelství Výcviku – Vojenská akademie Vyškov, se uskuteční ve dnech 21. – 23.května, 27. – 29.srpna a 8. – 10.října 2018 pěší přesun příslušníků Armády České republiky (AČK) a to konkrétně z kóty 683 Javorův Kopec (u obce Strážnice) do prostoru obce Lipová. Vzhledem k charakteru výcviku může být součástí uvedeného přesunu i přechod přes katastr obce Skrchov. Přesun bude probíhat bez použití vojenské techniky a beze zbraní, nebudou vybaveni cvičnou municí a ani jakýmkoliv jiným imitačním materiálem. Operační dozorčí jak Policie ČR, tak i Celní správy ČR budou disponovat informacemi o zvýšeném výskytu příslušníků ozbrojených složek i charakteru činnosti jednotek v daných oblastech a budou připraveni zodpovědět případné dotazy ze strany občanů.

Odkaz WWW stránky Armáda České republiky

Zpět na začátek stránky

, , ,

Žádné komentáře

• Muzejní noc Blansko

Muzeum Blanenska formát odkaz externí web si Vás dovoluje pozvat na akci Muzejní noc, letos komiksová. Přijďte na prohlídku zámku v Blansku, kde vašimi průvodci budou drsňáci jako je batman nebo superman. Můžete se potkat s Mirkem Dušínem, Červenáčkem, nebo s dalšími českými a zahraničními komiksovými hrdiny. Kulturní program začíná v 17:00 hodin. Od 18:00 budou do 22:00 hodin budou probíhat kostýmované prohlídky. Vstup zdarma.

Obrázek pozvánka Muzejní noc Blansko 18.5.2018

Zpět na začátek stránky

, , , ,

Žádné komentáře