• Informace IDS JMK 31-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Evropský týden mobility – Den otevřených dveří – Tip na výlet – Aktuální info COVID-19 – Výluka Brno-Blansko. Evropský týden mobility od 16. do 22.září 2020 a Den otevřených dveří 16. a 17.9.2020 KORDIS JMK, Nové sady 30, Brno. Hlavní akce se uskuteční v sobotu 19.9.2020 v areálu dopravního hřiště Riviéra. Nezapomeňte na roušky! V době epidemie KORONAVIRU dodržujte následující pravidla: kupujte jízdenky následovně – přes Aplikaci IDS JMK POSEIDON, platební kartou nebo v využijte jízdenkové automaty, pokud je to možné dodržujte rozestupy, mějte nasazenou roušku ve vozidlech i ve vnitřních prostorách, sledujte aktuální vývoj v médiích, děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost. Výluka na lince S2, R19 od 20.9. do 1.10.2020 – vlaková výluka v úseku Brno – Blansko. Elektronické jízdenky z pohodlí domova na eshop.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 31-2020

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK