• OÚ Skrchov Informace pro občany k rouškám

Informace obecního úřadu pro občany k rouškám. Aktualizováno 23.11.2020. Obecní knihovna je od 22.10.2020 až do odvolání uzavřenaodkaz. Sportoviště (sportovní areál s dětským hřištěm) je od 22.10.2020 až do odvolání uzavřenoodkaz. Od 5.10.2020 na dobu 30 dnů platí na území České republiky vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU – platí prodloužení NOUZOVÉHO STAVU do 12.12.2020. Od 10.9.2020 platí povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště. Od 1.9.2020 budou povinné roušky ve vybraných vnitřních prostorech a tedy i budově obecního úřadu Skrchov. Mimořádné opatření, které zavádí povinnost ochrany dýchacích cest, se nově vztahuje na některé vnitřní prostory staveb a veřejnou dopravu a proto upozorňujeme občany na povinné roušky ve vnitřních prostorech budovy obecního úřadu i knihovny od úterý 1.září 2020. Úřední hodiny obecního úřadu zůstávají nezměněny, jen prosíme, pokud záležitost není nezbytně nutné řešit na úřadě okamžitě, odložte vyřízení na pozdější dobu, případně záležitost řešte „bezkontaktně“ – telefonem, emailem, platby proveďte převodem na účet. Doporučení pro nakládání s použitými osobními ochrannými pomůckami – rouškami – odkaz. Odkazy na starší informace na webu obce – OÚ Skrchov Informace pro občany, Informace pro občany o koronaviru.

Obrázek COVID-19

Obrázek OÚ Skrchov COVID 19 Rozestupy 2m Vstup s rouškou Použít desinfekci