• Dětský den ve Skrchově

Obec Skrchov ve spolupráci s CHABI production formát odkaz externí web zvou děti a rodiče na „Dětský den ve Skrchově“ aneb odpoledne plné her a smíchu pro děti z obce a okolí. Hudebně, soutěžně-zábavná show pro děti BAMBINO party s Robertem Štachem se koná v sobotu 13.června 2020 od 14:00hodin ve sportovním areálu u Obecního úřadu ve Skrchově. Na programu budou zábavné hry pro děti – soutěže, kouzlíčka, zdravý pohyb a dále dětské tetování a skákací hrad. Občerstvení zajištěno. Počet účastníků bude omezen dle aktuálního nařízení v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2). Vstup s rouškou. Vstupem na akce souhlasíte s pořízením fotografií případně videozáznamu a jeho zveřejněním v rámci propagace obce Skrchov. Těšíme se na vaši účast.

Obrázek Dětský den ve Skrchově 13.6.2020

, , , , , , , ,