• Oznámení o otevření sportoviště

Oznámení o otevření sportoviště. Obecní úřad ve Skrchově informuje občany, že sportoviště (sportovní areál s dětským hřištěm) u obecního úřadu je od 20.května 2020 otevřeno. Jedním z opatřením vlády České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázaným výskytem koronaviru SARS CoV-2 bylo mimo jiné i uzavření sportovišť. I nadále platí, že na hřišti bude nutné dodržovat stávající vládní nařízení pro pohyb na veřejnosti. Upozorňujeme občany, že při vstupu na hřiště musí dodržovat od sebe dostatečný odstup (pokud se nejedná o členy domácnosti) a stále platí povinnost chránit si nos a ústa rouškou nebo šátkem (mimo osoby se závažnými poruchami autistického spektra a děti do 2 let). Děkujeme občanům za pochopení.
Oznámení otevření sportoviště od 20.5.2020

Obrázek Oznámení o otevření sportoviště od 20.5.2020