• Informace IDS JMK 17-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Aktuální dopravní změny – Cestování velkých skupin vlaky a autobusy – Aktuální pravidla COVID-19 – Slevový program – Tip na výlet – Výluka Letovice. Od 25.5.2020 se vrací většina školních autobusových spojů. Od pondělí 18.5. do neděle 18.7.2020 bude probíhat výluka v Letovicích (oprava silnice I/43 – okružní křižovatky), která se dotkne mimo jiné autobusových linek 272, 273, 254 a 255. Od 25.5.2020 od 8:15 hodin nepřetržitě do 5.6.2020 do 17:15 hodin bude probíhat výluka na vlakových linkách S2 a S22 v úseku Skalice nad Svitavou – Letovice. Vzhledem k omezené kapacitě autobusů i vlaků je nezbytné přepravu skupiny o více než 10 osobách nahlásit nejpozději 10 dnů předem. Dodržujte pravidla v době epidemie KORONAVIRU. Omezte koupi jízdenek u řidiče v hotovosti. Kupujte jízdenky v aplikaci IDS JMK POSEIDON, bezkontaktní platební kartou nebo v jízdenkovém automatu. Neobsazujte sedadla za řidičem a vedle řidiče (1 řada). Snažte se rovnoměrně rozmístit po celém vozidle. Nadále platí povinnost nosit ochranu úst a nosu během celé cesty, při nástupu i výstupu. Buďte tolerantní jak k řidičům tak i ostatním cestujícím. Koronavirus COVID-19 Základní informace a doporučení pro občany na webu https://koronavirus.jmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 17-2020

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK