• KÚ JMK Veřejná vyhláška Oznámení ZÚR JMK Aktualizace č.1

Veřejná vyhláška – Oznámení – zveřejnění návrhu Aktualizace Aktualizace č.1 Zásad územního rozvoje JMK a Vyhodnocení vlivů návrhu Aktualizace č.1 ZÚR JMK na udržitelný rozvoj území a konání veřejného projednání návrhu Aktualizace č.1 Zásad územního rozvoje Jihomoravského kraje a Vyhodnocení vlivů návrhu Aktualizace č.1 ZÚR JMK na udržitelný rozvoj území v úterý dne 9.června 2020 od 14:00 hod. Návrh je zveřejněn v elektronické podobě na webových stránkách Jihomoravského kraje www.kr-jihomoravsky.cz formát odkaz externí web a na adrese www.zurka.cz formát odkaz externí web a v listinné podobě na odboru územního plánování a stavebního řádu, Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Veřejné projednání bude provedeno formou vzdáleného přístupu. Přímý přenos veřejného projednání bude dostupný na adrese: http://www.publicwire.eu/regions/jmk/stream/stream.php formát odkaz externí web. Aktivní účast veřejnosti na diskuzi je zajištěna možností pokládat dotazy telefonicky na bezplatném telefonním čísle 800 200 207.
Veřejná vyhláška Oznámení ZÚR JMK Aktualizace č.1

Datum vyvěšení na úřední desce obce Skrchov: 7.5.2020