• Informace IDS JMK 13-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Jízdenky koupíte opět u řidičů – Přehled změn v odbavování – Zahájení lodní dopravy odloženo. Od pondělí 20. dubna je obnoveno odbavování cestujících v regionálních autobusech – nástup prvními dveřmi obnoven, řidiči opět prodávají jízdenky. Nenastupujte zadními dveřmi! Omezte koupi jízdenek u řidiče, využijte jízdenky z POSEIDONU nebo z předprodeje. Omezte kontakt s řidičem, řidič nepodává informace. Neobsazujte sedadla za řidičem a vedle řidiče (1 řada). Snažte se rovnoměrně rozmístit po celém vozidle. Nadále platí povinnost nosit ochranu úst a nosu během celé cesty, při nástupu i výstupu. Koronavirus COVID-19 Základní informace a doporučení pro občany na webu https://koronavirus.jmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 13-2020

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK