• Svoz objemného a biologicky rozložitelného odpadu jaro 2020

Svoz objemného domovního odpadu a biologicky rozložitelného odpadu 17.-19.dubna 2020
1.Přistavení kontejneru na objemný domovní odpad
Ve dnech 17.4. (pátek) až 19.4.2020 (neděle) bude na návsi u obecního úřadu přistaven kontejner na objemný domovní odpad. Do kontejneru nelze ukládat stavební suť a zeminu. Dále je zakázáno do kontejneru odkládat nebezpečný odpad – pneumatiky, akumulátory, lednice, televizory a jiný elektroodpad, barvy, oleje a ředidla včetně prázdných obalů od nich a veškerý biologicky rozložitelný odpad (tráva, větve, listí,…).
2.Přistavení kontejneru na biologicky rozložitelný odpad
Ve dnech 17.4. (pátek) až 19.4.2020 (neděle) bude na návsi u obecního úřadu přistaven kontejner na biologicky rozložitelný odpad. Do kontejneru lze ukládat pouze biologicky rozložitelný odpad – tráva, menší větve, listí,…
Elektroodpad a nebezpečný odpad, jako jsou pneumatiky, barvy, oleje a ředidla včetně prázdných obalů od nich nebude vybírán.
Upozornění na dodržování ukládání odpadu
Žádáme o důsledné dodržování výše uvedených podmínek pro ukládání odpadů, v případě jejich nedodržování by byla obec nucena přistoupit k omezení jak doby tak i kontroly ukládání odpadů. Děkujeme.

Svoz objemného domovního odpadu jaro 2020

Obrázek - svoz objemného odpadu kontejner

, , , ,