• Ministerstvo zdravotnictví ČR Mimořádné opatření

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 26.3.2020 po dobu trvání NOUZOVÉHO STAVU k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2, kdy s účinností ode dne 27.března 2020 od 6:00 hod. do dne 1.dubna 2020 do 6:00 hod. se zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen a služeb: potravin, pohonných hmot, paliv, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékárny, výdejny a prodejny zdravotnických prostředků, malých domácích zvířat, krmiva a dalších potřeb pro zvířata, brýlí, kontaktních čoček a souvisejícího zboží, novin a časopisů a dalších viz. text opatření. Další informace na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR https://mzcr.cz formát odkaz externí web.
MZ ČR Mimořádné opatření 27.3.2020

Datum vyvěšení na úřední desce obce Skrchov: 27.3.2020