• OÚ Skrchov Informace pro občany

Informace pro občany a prohlášení starostky obce Skrchov. Aktualizováno 1.7.2020. Prohlášení starostky obce Skrchov k občanům obce v souvislosti s NOUZOVÝM STAVEM, který byl vyhlášen vládou ČR na území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2).
Vážení spoluobčané, dovolte mi Vás pozdravit v této složité době, kdy je vyhlášen nouzový stav a je povinnost nosit na veřejnosti ochranné prostředky dýchacích cest (nosu a úst) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Není nutné se onemocnění obávat. Je třeba se chovat zodpovědně a chránit sebe i své okolí. Prosím, dodržujte všechna nastavená nařízení. Situace také vyžaduje, abychom byli pozornější vůči okolí, zvláště vůči starším a osamělým lidem. Pokud si všimnete nějakých problémů, se kterými by třeba případně potřebovali pomoci tak nám dejte vědět na tel. číslo 733 364 219. Budeme-li se všichni chovat zodpovědně, ať už vůči svým sousedům, spolupracovníkům, kamarádům, ale především rodině, společně tuto situaci určitě zvládneme. Chci poděkovat firmě Barvy a laky Teluria formát odkaz externí web, panu řediteli Ing. Nollovi, za pomoc s dodáním ochranných pomůcek (desinfekce na ruce a šitých roušek) pro obec, které vám budou dodány domů.
Děkuji, že nosíte roušku a dodržujte všechna vydaná nařízení.
S pozdravem a přáním brzkého vyřešení současné situace.
Věra Kolářová, starostka obce.

Informace pro občany obce SkrchovAktualizováno 1.7.2020. Od 1.7.2020 platí zrušení plošné povinnosti nosit roušku či jiné ochrany úst a nosu ve všech venkovních i vnitřních prostorech. Úřední hodiny obecního úřadu zůstávají nezměněny, jen prosíme, pokud záležitost není nezbytně nutné řešit na úřadě okamžitě, odložte vyřízení na pozdější dobu, případně záležitost řešte „bezkontaktně“ – telefonem, emailem, platby proveďte převodem na účet. Obecní knihovna bude až do odvolání uzavřena – odkaz. Aktualizováno 25.4.2020. Obecní knihovna bude od 1.5.2020 otevřena – odkaz. Sportoviště (sportovní areál s dětským hřištěm) je až do odvolání uzavřeno – odkaz. Aktualizováno 20.5.2020. Sportoviště (sportovní areál s dětským hřištěm) je od 20.5.2020 otevřeno – odkaz. Doporučení pro nakládání s použitými osobními ochrannými pomůckami – rouškami – odkaz.
Kontakty – Starostka obce Skrchov 733 364 219, Celostátní informační linka 1212, Speciální infolinka Jihomoravského kraje 800 129 921, Linka seniorů 800 200 007, Senior Point a Společně 840 111 122, Život 90 800 157 157.
Více informací v přiloženém dokumentu.
Informace pro občany a prohlášení starostky obce Skrchov

Obrázek COVID-19

Aktualizováno 1.7.2020. Od 1.7.2020 platí zrušení plošné povinnosti nosit roušku či jiné ochrany úst a nosu ve všech venkovních i vnitřních prostorech. Doporučuje se dodržovat rozestupy a při vstupu použít desinfekci.
Obrázek OÚ Skrchov COVID 19 Rozestupy 2m Vstup s rouškou Použít desinfekci

, , , , , , , , , , , , ,