• JMK Rozhodnutí ochranné prostředky

ROZHODNUTÍ hejtmana Jihomoravského kraje v souvislosti s NOUZOVÝM STAVEM, který byl vyhlášen vládou ČR na území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2), kdy se nařizuje zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (roušky, respirátoru, šátku, šály a obdobné tkaniny) do prostředků veřejné dopravy, provozoven, jejichž provoz je povolen příslušnými vládními usneseními i za nouzového stavu (zejména prodejny potravin, pohonných hmot a paliv, hygienických prostředků, lékárny, výdejny zdravotnických prostředků, prodejny tiskovin a tabákových výrobků apod.), sociálních a zdravotnických zařízení, školských zařízení a pošt na území Jihomoravského kraje počínaje dnem 18.3.2020 od 18:00 hodin do odvolání. Informace naleznete na webu Krajského úřadu JMK www.kr-jihomoravsky.cz formát odkaz externí web.
Rozhodnutí Nařízení ochranné prostředky 18.3.2020

Datum vyvěšení na úřední desce obce Skrchov: 19.3.2020
Datum sejmutí z úřední desky obce Skrchov: do odvolání
Evidenční číslo: 787