• Informace IDS JMK 8a, 9-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Aktuální Desatero cestování – Změny provozu IDS JMK – Koronavirus COVID-19 Informace – Omezení provozu předprodejných míst. V souvislosti se snahou maximalizovat ochranu řidičů i cestujících proti možné nákaze koronavirem se jedná o preventivních opatření v regionálních i městských autobusech IDS JMK. Jedná se zejména o tyto opatření: cestující musí být vybavení ochranou úst a nosu (funkci ochrany může plnit nejen rouška, ale i šátek, šála nebo jiná alternativa), zakazuje se nástup i výstup prvními dveřmi autobusů (použijí se druhé a další dveře) a vstup do vyhrazeného prostoru v okolí řidiče, řidiči autobusů ani průvodčí nyní jízdenky neprodávají (kupujte si jízdenku dopředu přes mobilní aplikaci IDS JMK POSEIDON). Od pondělí 23.3.2020 budou na všech regionálních linkách IDS JMK včetně vlaků platit letní prázdninové jízdní řády. Koronavirus COVID-19 Základní informace a doporučení pro občany na webu https://koronavirus.jmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 8a-2020
Informace IDS JMK 9-2020