• Obecní knihovna Oznámení o uzavření do odvolání

Oznámení o uzavření obecní knihovny Skrchov. Obecní úřad ve Skrchově a Obecní knihovna Skrchov informuje občany, že knihovna bude od 13.března 2020 až do odvolání uzavřena. Vláda České republiky USNESENÍM vyhlásila dne 12.3.2020 pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázaným výskytem KORONAVIRU na území České republiky NOUZOVÝ STAV od 14:00 hodin dne 12.3.2020 na dobu 30 dnů. Jedním z těchto opatření je od pátku 13.3.2020 trvalé uzavření mimo jiné i knihoven. Z těchto důvodů bude obecní knihovna ve Skrchově až do odvolání vydaného opatření uzavřena. Součástí vyhlášení nouzového stavu je série opatření, které mají zabránit tomu, aby Česko koronavirus paralyzoval. Od pátečních 6:00 hodin vláda ještě zpřísňuje maximální množství lidí, kteří se mohou v jednu chvíli účastnit veřejných akcí a sešlostí, a to na 30 OSOB. Současně vláda uzavírá všechny restaurace v době od 20:00 hodin do 6:00 hodin. Zákaz se týká i provozu restaurací, které se nacházejí v obchodních centrech s prodejní plochou nad 5 tisíc metrů čtverečních. Ještě přísnější, trvalé uzavření se pak bude od pátečního rána týkat všech sportovišť, posiloven, koupališť, solárií, saun, wellness služeb, hudebních a společenských klubů, zábavních zařízení, veřejných knihoven a galerií. Děkujeme čtenářům za pochopení.
Oznámení uzavření Obecní knihovny Skrchov od 13.3.2020

, , , , , , , ,