• Informace IDS JMK 7-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Pravidla pro cestování vlakem – Tipy na výlety Akce v regionu – Slevový program – Nabídka pracovních pozic. Pravidla pro cestování vlakem v JMK – Kupujte si jízdenku dopředu přes mobilní aplikaci IDS JMK POSEIDON, na pokladnách nádraží, u řidičů autobusů, případně přes eshop Českých drah nebo aplikaci Můj vlak (tyto jízdenky však platí výhradně ve vlacích ČD, neplatí v autobusech, městských dopravách a u jiných dopravců). Mapa provozu IDS JMK na odkazu mapa.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 7-2020

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK