• Finanční úřad Informace k dani z příjmů

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj informuje o výjezdech do obcí za účelem výběru daňových přiznání k daním z příjmů. Zaměstnanci Finančního úřadu přiznání předběžně zkontrolují, a to včetně nezbytných příloh, a případně poradí či doporučí, co doložit. Možnosti podat daňové přiznání k dani z příjmů bude ve středu dne 18.3.2020 v době od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00hodin v prostorách MěÚ Letovice. Dalším způsobem, jak podat přiznání a vyhnout se případnému čekání a frontám na podatelnách, je podání přiznání online na www.daneelektronicky.cz  formát odkaz externí web. Kompletní informace ke způsobům placení daně naleznete na internetových stránkách Finanční správy www.financnisprava.cz formát odkaz externí web.
FÚ Daň z příjmů výjezdy 2020

Odkaz WWW stránky Finanční správa