• Pekárny Blansko Informace Pojízdná prodejna


UPOZORNĚNÍ – do poloviny ledna 2020 bude pojízdná prodejna zajíždět jen jednou týdně a to vždy v pátek a z důvodu vánočních svátků nebude páteční závoz 27.12.2019. Mléčné výrobky budou po tuto dobu přidány do pátečních závozů k nabídce sortimentu pečiva a koloniálu. Informace – Pojízdná prodejna Pekárny Blansko – bude zastavovat v naší obci a to každý pátek. Pekárny Blansko a.s. formát odkaz externí web, Zborovecká 10, Blansko provozují pojízdnou prodejnu s rozvozem pečiva a mléčných výrobků po obcích, kde není obchod. Pojízdná prodejna bude stát v obci vždy na stejném, předem určeném místě každý pátek ve Skrchově na návsi od 14:10 do 14:25 hodin. Tradiční čerstvé pečivo, které máte rádi…

Obrázek Pekárny Blansko Pojízná prodejna Skrchov 12.2019

Zpět na začátek stránky

, , , , , ,

  1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)