• Informace IDS JMK 43-2019

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Změny v dopravě a tarifu – Přeprava psů, zavazadel a dalšího – Slevový program – Tipy na výlety – Nabídka pracovních pozic. Informace ke změnám v dopravě plánované od 30.11., 15.12.2019 a 1.1.2020 budou uveřejněny postupně na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web od středy 27.listopadu 2019. Mapa provozu IDS JMK na odkazu mapa.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Aktuální informace o dopravě na jižní Moravě také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web.
Informace IDS JMK 43-2019

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK