• Oznámení o návrhu OOP Stanovení MÚP na silnici I/43

Oznámení o návrhu opatření obecné povahy – Stanovení místní úpravy provozu na silnici I/43 v úseku Skrchov-Stvolová. Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor dopravy, zahájil řízení o návrhu opatření obecné povahy ve věci stanovení místní úpravy provozu na silnici I/43 Brno-Svitavy-Králíky-st.hranice v rámci stavby „I/43 Letovice – Rozhraní, úsek 3, km 3,140 – 4,440“ a vyzývá dotčené osoby, aby k návrhu stanovení místní úpravy provozu na silnici I/43 podávaly písemné připomínky nebo písemné odůvodněné námitky doručením Krajskému úřadu Jihomoravského kraje ve lhůtě do 30 dnů ode dne jeho zveřejnění. Více v přiložených dokumentech, nebo na webových stránkách Jihomoravského kraje www.kr-jihomoravsky.cz formát odkaz externí web.
Oznámení o návrhu opatření obecné povahy
Příloha P01 – návrh opatření obecné povahy
Příloha P02 – příloha k návrhu (Situace DZ)

Datum vyvěšení na úřední desce obce Skrchov: 6.11.2019