• Svoz objemného a biologicky rozložitelného odpadu podzim 2019

Svoz objemného domovního odpadu a biologicky rozložitelného odpadu a výběr elektroodpadu 25.-28.října 2019
1.Přistavení kontejneru na objemný domovní odpad
Ve dnech 25.10. (pátek) až 28.10.2019 (pondělí) bude na návsi u obecního úřadu přistaven kontejner na objemný domovní odpad. Do kontejneru nelze ukládat stavební suť a zeminu. Dále je zakázáno do kontejneru odkládat nebezpečný odpad – pneumatiky, akumulátory, lednice, televizory a jiný elektroodpad, barvy, oleje a ředidla včetně prázdných obalů od nich a veškerý biologicky rozložitelný odpad (tráva, větve, listí,…).
2.Přistavení kontejneru na biologicky rozložitelný odpad
Ve dnech 25.10. (pátek) až 28.10.2019 (pondělí) bude na návsi u obecního úřadu přistaven kontejner na biologicky rozložitelný odpad. Do kontejneru lze ukládat pouze biologicky rozložitelný odpad – tráva, větve, listí,… Po domluvě je možno větve podrtit na palivo štěpkovačem (špalíkovačem) URBAN do pytlů s možností odvozu elektromobilem Alke.
3.Výběr elektroodpadu
Dne 26.10.2019 (sobota) v době od 8:00 do 9:00 hodin bude možnost odevzdat na obecním úřadě elektroodpad – baterie, zářivky, televizory, monitory, PC, ledničky, sporáky a jiné spotřebiče. Po domluvě na tel. 733 363 259 (místostarosta), nebo 733 364 219 (starostka) je možný odvoz elektromobilem Alke. Jiný nebezpečný odpad, jako jsou pneumatiky, barvy, oleje a ředidla včetně prázdných obalů od nich nebude vybírán.
Svoz objemného a biologicky rozložitelného odpadu podzim 2019

Obrázek elektromobil Alke obec Skrchov Obrázek - svoz objemného odpadu kontejner

, , , , , , , ,