• Obec Skrchov – pořízení N1 Nákup elektromobilu

Nákup elektromobilu pro obec SkrchovObrázek logo Jezdím s podporou
Název projektu: Obec Skrchov – pořízení N1
Cíl projektu: úspora energií, ochrana životního prostředí
Rozhodnutí č.: 11051821
Celková výše podpory formou dotace: 600 000,-Kč
Doba realizace: září 2019
Popis projektu: cílem projektu bylo pořízení vozidla s alternativním pohonem. Elektromobil bude využíván v obci k odvozu tříděného odpadu do sběrny, k úpravě veřejného prostranství v obci a k zajištění technických služeb jako např. dovoz posypového materiálu. Provoz elektromobilu by kromě zajištění potřebných komunálních služeb a úspory nákladů měl mít silný osvětový efekt u veřejnosti. Cílem projektu je tedy snížení provozních nákladů obce při výkonu komunálních služeb, snížení negativních dopadů na životní prostředí.
Dodavatel: TLAMKA s.r.o., Na Chmelnici 2409/52, 680 01 Boskovice
Označení vozidla: ALKÉ ATXN1 330 EH
Realizátor projektu: Obec Skrchov, 679 61 Skrchov 19, IČ 00532177
,,Tento projekt je spolufinancovaný Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.“
Ministerstvo životního prostředí, internetové stránky: www.mzp.cz formát odkaz externí web
Státní fond životního prostředí České republiky, internetové stránky: www.sfzp.cz formát odkaz externí web
Nákup elektromobilu pro obec Skrchov informace
Uzavřená smlouva je uveřejněna na profilu zadavatele Obce Skrchov Portál pro vhodné uveřejnění, na adrese:www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00532177 formát odkaz externí web