• VV OOP k omezení užívání pitné vody v obci Skrchov

Veřejná vyhláška – Opatření obecné povahy k omezení užívání pitné vody v obci Skrchov. Městský úřad Boskovice, odbor tvorby a ochrany životního prostředí vydává opatření obecné povahy, kterým dočasně omezuje užívání pitné vody z vodovodu pro veřejnou potřebu v obci Skrchov a to tak, že zakazuje používat pitnou vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu zejména k zalévání zeleně, mytí automobilů a napouštění bazénů. Vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu lze užívat pouze pro osobní potřebu k pitným a hygienickým účelům. Současně se užívání pitné vody z veřejného vodovodu omezuje na množství 70 l/osobu/den. Toto opatření se vztahuje na všechny, kteří odebírají pitnou vodu z vodovodu pro veřejnou potřebu v katastrálním území Skrchov. Tato omezení budou platná od 1.10.2019 do 31.12.2019. Více v textu VV a na webových stránkách města Boskovice www.boskovice.cz formát odkaz externí web.
Veřejná vyhláška OOP

Datum vyvěšení na úřední desce obce Skrchov: 2.10.2019