• Revize kotlů na pevná paliva


Dne 21.10.2019 se bude v naší obci provádět tzv. revize kotlů na pevná paliva dle zákona č.201/2012. Jedná se o povinné kontroly technického stavu a provozu spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva od 10-300 kW příkonu. Tyto kontroly mají platnost 3 roky od data vystavení zprávy. Prohlídku bude provádět firma Komplyn – cz s.r.o. (IČ: 07130201), pro kotle Viadrus, Dakon, Slokov, Opop, Thermona. Zájemci o provedení kontroly se mohou nahlásit na Obecním úřadě ve Skrchově v úředních hodinách nebo na telefonním čísle: 733 364 219 nebo emailu: obec.skrchov@centrum.cz do 13.10.2019. Doporučená cena Revize kotle na pevná paliva je 800,-Kč. Cena je bez nákladů za případnou výměnu vadných dílů. Při kontrole bude posouzen stav kotle, komína, kouřovodu a zapojení kotle a topného systému. Více informací v přiloženém dokumentu.

Revize kotlů na pevná paliva Komplyn 2019   

Obrázek Kontrola kotlů na pevná paliva

Zpět na začátek stránky

, , , , ,

 1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)

 • PŘELOŽIT

  CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishSpanish
 • Aktuálně

  Aktuálně

  Zasedání ZO

 • Informace OÚ

  Informace OÚ

  Informace pro občany

 • Upozornění

  Upozornění

  Informace ke koronaviru

 • Fotogalerie

  Fotogalerie

  Mikulášská nadílka 2019

 • Archiv