• Informace IDS JMK 34-2019

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Den otevřených dveří – Slevový program – Tipy na výlety – Znojemské vinobraní – Výluka Skalice n. Sv. – Letovice – Březová n. Sv. – Výluka Boskovice – Velké Opatovice. Od 17.9.2019 od 8:25hodin do 26.9.2019 do 14:25hodin budou vlaky na lince S21 nahrazeny autobusy náhradní dopravy v úseku Boskovice – Velké Opatovice. Výluka na lince S2 ve dnech 12. až 15.9.2019 v úseku Skalice nad Svitavou – Březová nad Svitavou. Mapa provozu IDS JMK na odkazu mapa.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Aktuální informace o dopravě na jižní Moravě také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web.
Informace IDS JMK 34-2019

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK