• Informace IDS JMK 33-2019

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Přeprava psa – Slevový program – Tipy na výlety – Pálavské vinobraní – Výluka Letovice – Březová n. Sv.. Od 8.9.2019 od 8:30 do 19:30 hodin budou vlaky S2 v úseku Letovice – Březová nad Svitavou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Ostatní vlaky jedou podle platného jízdního řádu. Od 12. do 15.9.2019 bude výluka v daném úseku pokračovat. Mapa provozu IDS JMK na odkazu mapa.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Aktuální informace o dopravě na jižní Moravě také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web.
Informace IDS JMK 33-2019

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK