• Boskovice Den židovských památek 2019

Muzeum regionu Boskovicka formát odkaz externí web Vás srdečně zve v rámci celorepublikového Dne židovských památek 2019 do svých expozic v neděli 11.srpna 2019 od 10:00 do 17:00 hodin. Akce se bude konat v prostorách Muzea regionu Boskovicka: Synagoga maior, Mikve a Židovský obecní dům. Více než padesát vybraných židovských památek v Čechách, na Moravě a ve Slezsku bude otevřeno v rámci třetího ročníku Dne židovských památek. Návštěvníci budou moci zhlédnout také hřbitovy a synagogy, které nejsou volně přístupné, nebo prošly v posledních letech nákladnou rekonstrukcí. Aktuální seznam židovských památek, které můžete navštívit naleznete na www.denzidovskychpamatek.cz formát odkaz externí web.

Obrázek pozvánka Boskovice Den židovských památek 11.8.2019

, , , , , ,