• Svoz objemného a biologicky rozložitelného odpadu jaro 2019

Svoz objemného domovního odpadu a biologicky rozložitelného odpadu a výběr elektroodpadu 5.-7.dubna 2019
1.Přistavení kontejneru na objemný domovní odpad
Ve dnech 5.4. (pátek) až 7.4.2019 (neděle) bude na návsi u obecního úřadu přistaven kontejner na objemný domovní odpad. Do kontejneru nelze ukládat stavební suť a zeminu. Dále je zakázáno do kontejneru odkládat nebezpečný odpad – pneumatiky, akumulátory, lednice, televizory a jiný elektroodpad, barvy, oleje a ředidla včetně prázdných obalů od nich a veškerý biologicky rozložitelný odpad (tráva, větve, listí,…).
2.Přistavení kontejneru na biologicky rozložitelný odpad
Ve dnech 5.4. (pátek) až 7.4.2019 (neděle) bude na návsi u obecního úřadu přistaven kontejner na biologicky rozložitelný odpad. Do kontejneru lze ukládat pouze biologicky rozložitelný odpad – tráva, větve, listí,…
3.Výběr elektroodpadu
Dne 6.4.2019 (sobota) v době od 8:00 do 9:00 hodin bude možnost odevzdat na obecním úřadě elektroodpad – baterie, zářivky, televizory, monitory, PC, ledničky, sporáky a jiné spotřebiče. V případě, že nemůžete elektroodpad dopravit vlastními silami, zavolejte na tel. 733 363 259 (místostarosta), nebo 733 364 219 (starostka). Jiný nebezpečný odpad, jako jsou pneumatiky, barvy, oleje a ředidla včetně prázdných obalů od nich nebude vybírán.
Svoz objemného domovního odpadu jaro 2019

Obrázek - svoz objemného odpadu kontejner

, , , , ,