• Informace IDS JMK 7-2019

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Změny jízdních řádů IDS JMK – Cestování velkých skupin – Nezapomeňte označit jízdenku – Tip na výlet – Nabídka pracovní pozice – Výluka na lince S2. Ve dnech 4. a 5.3.2019 vždy od 8:30 do 13:30hodin vlaky linky S2 – 4708, 4710, 4712, 4714 a 4716 budou v úseku Skalice nad Svitavou – Letovice – Březová nad Svitavou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Ostatní vlaky jedou podle platného jízdního řádu. Nová mapa IDS JMK – mapu naleznete na odkazu mapa.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Aktuální informace o dopravě na jižní Moravě jsou zveřejňovány také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě v přiloženém dokumentu nebo na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web.
Informace IDS JMK 7-2019

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK