• Pozvánka svátek MDŽ

Obecní úřad ve Skrchově u příležitosti svátku MDŽ zve všechny ženy na posezení, které se bude konat v sobotu 9.března 2019 v 15:00hodin na Obecním úřadě ve Skrchově. Součástí posezení s občerstvením bude přednáška Bc. Dany Šimkové formát odkaz externí web Velikonoce. Mnoho lidí si Velikonoce spojuje především s vajíčky a pomlázkou. Jejich původ je ale mnohem zajímavější. Spolu s židovským národem utečeme z Egypta a pak už se přesuneme do našeho letopočtu, kdy prožijeme poslední týden života Ježíše Krista a budeme sledovat úplné počátky křesťanství až po seslání Ducha Svatého. Povídání bude obohaceno hudebními ukázkami z muzikálu Jesus Christ Superstar, nádhernými skladbami od slavných autorů a ukázkami z filmů, které se velikonoční tématikou zabývají.
Všichni jsou srdečně zváni.

Obrázek pozvánka Skrchov Svátek MDŽ 9.3.2019

, , , , , ,