• Informace IDS JMK 29-2018

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Změna tarifu IDS JMK od 1.9.2018 – Nová verze mobilní aplikace IDS JMK Poseidon. Od 1. září 2018 bude platit nový Tarif IDS JMK. Mění se ceny jízdenek pro děti, studenty, cestující nad 65 let a ZTP. Zkuste mobilní aplikaci Poseidon, která prodává kompletní sortiment jednorázových a jednodenních jízdenek IDS JMK. Za jízdenky můžete ušetřit a aplikace sama v závislosti na předem nastavené slevové skupině (děti, studenti, nad 65 let) zobrazí ceny jízdného podle použitého druhu dopravy. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě v přiloženém dokumentu nebo na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web.
Informace IDS JMK 29-2018

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK