• Boskovice Jihomoravské dožínky 2018

Jihomoravský kraj formát odkaz externí web Vás srdečně zve na tradiční slavnost oslavující úspěšnou sklizeň Jihomoravské dožínky 2018 v sobotu 1.září 2018 od 9:00 hodin v Boskovicích. Součástí dožínek bude jarmark lidových řemesel a dožínkový trh, ukázka různých druhů hospodářských zvířat a zemědělských strojů, přehlídka hasičské techniky, prezentace regionálních potravin a moravských vinařů a workshop Rozvoj zemědělství a venkovského prostoru. Při příležitosti Jihomoravských dožínek nabízí Muzeum regionu Boskovicka vstup zdarma do expozice Historické zemědělské stroje, stálou expozici Boskovicko – krajinou sedmizubého hřebene a výstavu Nejdelší noc 21. 8.1968. Více informací na Portálu Jihomoravského kraje www.kr-jihomoravsky.cz formát odkaz externí web.

Obrázek pozvánka Jihomoravské dožínky Boskovice 1.9.2018

, , , , , ,