• Soutěž Zlatý erb 2018

Skrchov má nejlepší elektronickou službu v kraji s Mapovým a informačním portálem obce. Na slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě JMK v Brně byly dne 2.3.2018 vyhlášeny výsledky krajského kola Jihomoravského kraje soutěže Zlatý erb formát odkaz externí web. Ocenění převzala starostka obce Věra Kolářová a webmaster a zastupitel Petr Kopečný. Obec Skrchov se letos přihlásila do jubilejního 20.ročníku soutěže Zlatý erb v kategorii Nejlepší webová stránka obce a v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba. Odkaz WWW stránky Soutěž Zlatý erb - výsledky krajského kola Jihomoravského kraje V kraji bylo podáno celkem 30 projektů ve 4 kategoriích včetně celostátně hodnoceného nejlepšího webu s turistickou prezentací. Letos jsme se v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba umístnili na prvním místě se službou Mapový a informační portál obce Skrchov. V kategorii Nejlepší webová stránka obce soutěžilo 8 obcí, zvítězila obec Zbraslav formát odkaz externí web, druhé byly Přísnotice formát odkaz externí web a třetí Milotice formát odkaz externí web. V kategorii Nejlepší webová stránka města soutěžilo 11 měst, zvítězil Vyškov formát odkaz externí web, druhé byly Boskovice formát odkaz externí web a třetí Hodonín formát odkaz externí web. V kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba s 10 přihlášenými jsme zvítězili s Mapovým a informačním portálem obce Skrchov formát odkaz externí web, na druhém místě byl Adamov formát odkaz externí web s Komplexním propojením webové prezentace města s pozemním televizním vysíláním TV Adamov a na třetím místě bylo Blansko s Mobilním turistickým průvodcem Blanska formát odkaz externí web. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola. Více informací můžete získat na stránkách Zlatý erb formát odkaz externí web nebo Portál Jihomoravského kraje formát odkaz externí web.
Zlatý erb 2018 výsledky krajského kola Jihomoravského kraje   formát .html

Obrázek Zlatý Erb JMK 2018 Skrchov 1.místo Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba
Obrázek Zlatý Erb JMK 2018 Slavnostní ceremoniál Obrázek Zlatý Erb JMK 2018 1.místo Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba Skrchov Obrázek Zlatý Erb JMK 2018 Společná fotografie

, , , , ,