• Mikulášská jízda


V neděli 3.prosince 2017 pořádá Chornický železniční klub formát odkaz externí web tradiční Mikulášskou jízdu zvláštního vlaku vedeného parní lokomotivou 423.009 z roku 1922 na trase Česká Třebová – Svitavy – Letovice – Skalice nad Svitavou – Boskovice – Chornice – Česká Třebová. V čase po 12:34 hodin projede naší obcí a poté v Letovicích v 12:42 hodin staví a je možno se nechat zlákat ke svezení. Akce se koná s podporou Pardubického kraje a pod záštitou náměstka hejtmana Michala Kortyše.

Obrázek pozvánka Mikulášská jízda 3.12.2017

Zpět na začátek stránky

, , , , , ,

 1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)

 • PŘELOŽIT

  CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishSpanish
 • Aktuality

  Aktuality

  Vyvěšení tibetské vlajky

 • Upozornění

  Upozornění

  Pojízdná prodejna

 • Upozornění

  Upozornění

  Svoz komunálního odpadu

 • Fotogalerie

  Fotogalerie

  Mikulášská nadílka 2019

 • Archiv