• Pivní slavnosti a výstava historických vozidel Svitavy

Veteran Car Club Svitavy ve spolupráci s městem Svitavy a klubem Boxer Morava Historik Vás srdečně zvou na Výstavu historických vozidel a Pivní slavnosti v sobotu 8.července 2017 od 10:00 hodin na náměstí Míru ve Svitavách. Od 13 hodin se veřejnosti představí 18 menších pivovarů z celé republiky, kdy každý návštěvník akce dostane 2 žetony, kterými bude hlasovat pro nejlepší pivovar. Také letos se uskuteční soutěž o vaření kotlíkových gulášů. Šestý ročník Pivních slavností bude opět obohacen o výstavu historických vozidel – automobilů, motocyklů a kol vyrobených do roku 1987, komentované představení strojů a krátce před 13:00 hodinou hromadný odjezd historických vozidel. Akce se koná pod záštitou starosty města Svitavy. Bližší informace na stránkách města Svitavy formát odkaz externí web.

Obrázek pozvánka Svitavy Pivní slavnosti a výstava historických vozidel 8.7.2017

, , , , ,