• Kontrola kotlů na pevná paliva

Zákon o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb. stanovuje, že do konce roku 2016 musí být každý teplovodní kotel na tuhá paliva připojený na topnou soustavu od 10 – 300 kW příkonu zkontrolován odborně způsobilou osobou proškolenou výrobcem. Tyto kontroly mají platnost 2 roky od data vystavení zprávy. Dne 3.prosince 2016 v dopoledních hodinách bude probíhat tzv. revizi kotlů na pevná paliva dle zákona č.201/2012. Prohlídku bude provádět firma Švéda IČ 73161021, pro kotle Viadrus, Dakon, Slokov, Opop, Thermona. Zájemci o provedení kontroly se mohou nahlásit na Obecním úřadě ve Skrchově na telefonním čísle: 733 364 219 nebo emailu: obec.skrchov@centrum.cz nebo přímo u firmy Švéda na telefonním čísle: 776 207 400 nebo emailu: sveda0@seznam.cz. Doporučená cena kontroly je 900,-Kč. Cena je bez nákladů za případnou výměnu vadných dílů. Při kontrole bude posouzen stav kotle, komína, kouřovodu a zapojení kotle a topného systému. Více informací v přiloženém dokumentu.

Revize kotlů na pevná paliva Švéda 2016

Obrázek Kontrola kotlů na pevná paliva

, , , ,

Vyvěšení tibetské vlajky