• Pivní slavnosti a výstava historických vozidel

Veteran Car Club Svitavy ve spolupráci s městem Svitavy a klubem Boxer Morava Historik Vás srdečně zvou na Pivní slavnosti a výstavu historických vozidel v sobotu 9.července 2016 od 9:00 hodin na náměstí Míru ve Svitavách. Od 13 hodin se veřejnosti představí šestnáct menších pivovarů z celé republiky a každý návštěvník akce dostane 2 žetony, kterými bude hlasovat pro nejlepší pivo. Večer budou vyhodnoceny tři nejlepší pivovary. Tak jako v loňském roce i letos se uskuteční soutěž o vaření kotlíkových gulášů a letos poprvé proběhne další soutěž a to o nejlepší svitavskou kynutou buchtu. Pátý ročník Pivních slavností bude opět obohacen o výstavu historických vozidel – automobilů, motocyklů a kol vyrobených do roku 1985 a komentované představení strojů. K poslechu bude hrát stylová hudba a po 14:00 hodině hromadný odjezd historických vozidel. Akce se koná pod záštitou starosty města Svitavy. Mediálním partnerem akce bude rádio Černá Hora. Bližší informace na stránkách města Svitavy formát odkaz externí web.

Obrázek pozvánka Svitavy Pivní slavnosti a výstava historických vozidel 9.7.2016

, , , , ,