• Dětský den ve Skrchově

Obec Skrchov ve spolupráci s CHABI production formát odkaz externí web uspořádala v neděli 5.června 2016 ve sportovním areálu u Obecního úřadu „Dětský den“ aneb odpoledne plné her a smíchu pro děti z obce a okolí. Pro děti byly připravené již tradiční atrakce jako dětský skákací hrad, malování na obličej a dětské tetování a dále hudebně, soutěžně zábavná show pro děti s hosty z pohádek a bratry Chabičovskými. Zábavné hry pro návštěvníky byly spojené s drobnou sladkostí za účast. Pro všechny zaregistrované bylo připraveno již tradičně malé občerstvení. Děkujeme všem kdo se na vydařené akci podílel a CHABI production za krásně strávené odpoledne. Děkujeme také těm kteří se zúčastnili a všem přejeme léto plné slunce a dětem krásné prázdniny.

Obrázek Dětský den ve Skrchově 2016 Obrázek Dětský den ve Skrchově 2016 Obrázek Dětský den ve Skrchově 2016

Odkaz Webová fotogalerie Picasa

, , , , , ,