• Informace Policie ČR


Informace Policie ČR k náborové akci „Hledáme posily do našeho týmu“.
Hledáš smysluplnou a odpovědnou práci? Nejsi lhostejný/á ke svému okolí? Jsi občan ČR starší 18 let, máš maturitu, jsi bezúhonný/á s dobrou fyzickou a zdravotní kondicí? Pak můžeš využít příležitosti rozšířit řady Policie ČR. Více informací na internetových stránkách Policie ČR www.policie.cz formát odkaz externí web nebo na KŘ Policie JMK, ÚO Blansko.


Informace Policie ČR   

Obrázek Informace Policie ČR Náborová akce 2015


Zpět na začátek stránky

, ,

 1. Zatím žádné komentáře.
(nebude zveřejněn)

 • PŘELOŽIT

  CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishSpanish
 • Informace OÚ

  Informace OÚ

  Informace pro občany

 • Upozornění

  Upozornění

  Informace ke koronaviru

 • Fotogalerie

  Fotogalerie

  Mikulášská nadílka 2019

 • Archiv