• Vyvěšení moravské vlajky

Obec Skrchov se opět letos připojila k již čtvrtému ročníku iniciativy „Za vyvěšování moravské zemské vlajky“, kterou zastřešuje Moravská národní obec formát odkaz externí web. Zastupitelstvo schválilo vyvěšení moravské vlajky na budově Obecního úřadu nejen na svátek sv. Cyrila a Metoděje, ale celoročně až do konce svého volebního období, jako projev sounáležitostí obcí na území Moravy. Letošní rok je pro Moravu mimořádně významný. Dne 5.července 2013 jsme si připomenuli 1150.výročí od příchodu slovanských věrozvěstů svatých Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu formát odkaz externí web. Vlajka byla vyvěšena na 755 úřadech a to nejen na celé Moravě, ale mimo jiné opět i na budově jihomoravského hejtmanství formát odkaz externí web.

Seznam měst a obcí vyvěšující moravskou vlajku formát odkaz externí web

Obrázek moravská vlajka na Obecním úřadě Skrchov Obrázek moravská vlajka na Obecním úřadě Skrchov Obrázek moravská vlajka na Obecním úřadě Skrchov

Odkaz Webová fotogalerie Picasa

, , , , , ,