• Informace IDS JMK 35-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Změny v dopravě od 16. a 18.10.2020 – Cestujte s předplatními jízdenkami a ušetříte nejvíce – Jak vrátit předplatní jízdenku – Tip na výlet – Aktuální info COVID-19. V době epidemie KORONAVIRU dodržujte následující pravidla: kupujte jízdenky elektronicky nebo dopředu přes Aplikaci IDS JMK POSEIDON, platební kartou nebo v využijte jízdenkové automaty, pokud je to možné dodržujte rozestupy, mějte nasazenou roušku ve vozidlech i ve vnitřních prostorách nádraží a na všech zastávkách, sledujte aktuální vývoj v médiích, děkujeme za spolupráci a vzájemnou ohleduplnost. Elektronické jízdenky z pohodlí domova na eshop.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 35-2020

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK