• Vyvěšení moravské vlajky

Obecní zastupitelstvo na svém zasedání 12.4.2011 projednalo již druhý ročník iniciativy „Za vyvěšování moravské zemské vlajky“, kterou zastřešuje Moravská národní obec formát odkaz externí web. Zastupitelstvo schválilo vyvěšení moravské vlajky na budově Obecního úřadu nejen na svátek sv. Cyrila a Metoděje, ale celoročně až do konce svého volebního období, jako projev sounáležitostí obcí na území Moravy.
Vlajka byla vyvěšena na 220 úřadech na celé Moravě, mimo jiné i na budově jihomoravského hejtmanství formát odkaz externí web a zmínka o akci proběhla v hlavních zprávách na TV NOVA a TV Prima 5.července 2011.

Odkaz WWW stránky - Zprávy TV Prima 5.7.2011Odkaz WWW stránky - Televizní noviny NOVA - 5.7.2011

Obrázek moravská vlajka na Obecním úřadě Skrchov

Odkaz Webová fotogalerie Picasa