Archiv kategorie Informace

• Informace IDS JMK 31-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Evropský týden mobility – Den otevřených dveří – Tip na výlet – Aktuální info COVID-19 – Výluka Brno-Blansko. Evropský týden mobility od 16. do 22.září 2020 a Den otevřených dveří 16. a 17.9.2020 KORDIS JMK, Nové sady 30, Brno. Hlavní akce se uskuteční v sobotu 19.9.2020 v areálu dopravního hřiště Riviéra. Nezapomeňte na roušky! V době epidemie KORONAVIRU dodržujte následující pravidla: kupujte jízdenky následovně – přes Aplikaci IDS JMK POSEIDON, platební kartou nebo v využijte jízdenkové automaty, pokud je to možné dodržujte rozestupy, mějte nasazenou roušku ve vozidlech i ve vnitřních prostorách, sledujte aktuální vývoj v médiích, děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost. Výluka na lince S2, R19 od 20.9. do 1.10.2020 – vlaková výluka v úseku Brno – Blansko. Elektronické jízdenky z pohodlí domova na eshop.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 31-2020   

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK


Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• Drnovice Výkup padaných jablek

Společnost Mladecký dvůr, s.r.o. informuje, že od středy 2.9.2020 zahajuje výkup padaných jablek ve střediskové výkupně v Drnovicích. Výkup bude probíhat v Drnovicích u statku. Výkupní doba ST a NE od 17:00 do 18:00 hodin. Při větším množství po dohodě i mimo tuto výkupní dobu. Více informací v přiloženém dokumentu.
Výkup padaných jablek Drnovice 2020   

Obrázek Výkup padaných jablek

Zpět na začátek stránky

, ,

Žádné komentáře

• OÚ Skrchov Informace pro občany k rouškám

Informace obecního úřadu pro občany k rouškám. Aktualizováno 17.9.2020. Od 10.9.2020 platí povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště. Od 1.9.2020 budou povinné roušky ve vybraných vnitřních prostorech a tedy i budově obecního úřadu Skrchov. Mimořádné opatření, které zavádí povinnost ochrany dýchacích cest, se nově vztahuje na některé vnitřní prostory staveb a veřejnou dopravu a proto upozorňujeme občany na povinné roušky ve vnitřních prostorech budovy obecního úřadu i knihovny od úterý 1.září 2020. Úřední hodiny obecního úřadu zůstávají nezměněny, jen prosíme, pokud záležitost není nezbytně nutné řešit na úřadě okamžitě, odložte vyřízení na pozdější dobu, případně záležitost řešte „bezkontaktně“ – telefonem, emailem, platby proveďte převodem na účet. Doporučení pro nakládání s použitými osobními ochrannými pomůckami – rouškami – odkaz. Odkazy na starší informace na webu obce – OÚ Skrchov Informace pro občany, Informace pro občany o koronaviru.

Obrázek COVID-19

Obrázek OÚ Skrchov COVID 19 Rozestupy 2m Vstup s rouškou Použít desinfekci

Obrázek Obecná hygienická opatření během voleb 2. a 3.10.2020

Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• COVID-19 Informace pro občany od 1.9.2020

Informace pro občany ke koronaviru COVID-19. Aktualizováno 17.9.2020. Ministerstvo zdravotnictví reaguje na zhoršující se epidemiologickou situaci a od 10.9.2020 zavádí povinné nošení roušek až na některé výjimky ve všech vnitřních prostorách staveb mimo bydliště a ve společných prostorách škol. Nadále také platí celostátní povinnost nosit ochranné prostředky v prostředcích veřejné dopravy. Od 1.9.2020 budou povinné roušky ve vybraných vnitřních prostorech – veřejná doprava, zařízení zdravotních a sociálních služeb, úřady, vnitřní hromadné akce nad 100 účastníků a volební místnosti. Mimořádné opatření, které zavádí povinnost ochrany dýchacích cest, se tedy od září nově vztahuje na některé vnitřní prostory staveb a veřejnou dopravu: veřejná doprava (MHD, meziměstská doprava – autobusy a vlaky, taxislužby a další), zařízení zdravotních a sociálních služeb (nemocnice, polikliniky, ambulance, domovy pro seniory, stacionáře, lékárny a další), úřady (místnosti určené pro kontakt s veřejností v době, kdy slouží pro tento účel), vnitřní hromadné akce nad 100 účastníků, volební místnosti. Více informací na oficiálním informačním portálu MZČR o COVID-19 koronavirus.mzcr.cz formát odkaz externí web. Než vyjdete ven, nasaďte si také eRoušku erouska.cz formát odkaz externí web.
Informace MV ČR jak volit   
Mimořádné opatření Roušky od 10.9.2020   
Kde musím mít roušku od 1.9.2020   
Doporučení MZČR Na veřejnosti bezpečně   
Informace Správné mytí rukou   

Více aktuálních informací ke koronaviru na stránkách: Ministerstva zdravotnictví ČR mzcr.cz formát odkaz externí web, Státního zdravotního ústavu szu.cz formát odkaz externí web, Krajské hygienické stanice Jihomoravského kraje www.khsbrno.cz formát odkaz externí web, portálu krizového řízení HZS Jihomoravského kraje krizport.firebrno.cz formát odkaz externí web, JMK o Koronaviru COVID-19 https://koronavirus.jmk.cz formát odkaz externí web. V případě, že potřebujete poradit volejte linku 1212 nebo infolinky Státního zdravotního ústavu 724 810 106, 725 191 367, linky 112 a 155 prosíme využívat výhradně v případě ohrožení života. Odkaz na starší informace na webu obce – Informace pro občany o koronaviru.

Obrázek Kde musím mít roušku od 1.9.2020
Obrázek Obecná hygienická opatření během voleb 2. a 3.10.2020
Obrázek  Jak snížit riziko nakažení koronavirem

Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• Informace IDS JMK 30-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – Změny v dopravě od 1.9.2020 – Aktuální info COVID 19 – Elektronické předplatní jízdenky pro školní rok 2020/2021 – Nabídka pracovních pozic – Tip na výlet – Výluka Brno-Blansko. Od 1.9.2020 se opět zavádí povinnost nosit v prostředcích veřejné dopravy (vlaky, autobusy, městské dopravy) ochranné prostředky na ústa a nos (rouška, respirátor, šátek,…). Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost. Výluka na lince S2, R19 od 20.9. do 1.10.2020 – vlaková výluka v úseku Brno – Blansko. Elektronické předplatní jízdenky pro žáky a studenty z pohodlí domova na eshop.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 30-2020   

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK


Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře