Archiv kategorie Informace

• Informace IDS JMK 40-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – COVID-19 – Přeprava kočárků – Aktuální info COVID-19 – Výluka na lince S2. Výluka na lince S2 Letovice – Skalice nad Svitavou. Ve dnech 1. a 2.12.2020 budou vlaky S2/4708, 4717, 4712, 4721, 4716 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Ostatní vlaky jedou podle platného jízdního řádu. V době epidemie KORONAVIRU plaťte kartou v autobusech. Za jednorázové jízdenky můžete pohodlně platit vaší platební kartou, případně mobilním telefonem, chytrými hodinkami. Elektronické jízdenky z pohodlí domova na eshop.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 40-2020   

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK


Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• Revize kotlů a Vymetání komínů

Revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů a kontroly kotlů na plynná paliva. TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva v úterý 1.prosince 2020. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je 350 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Kominické práce bude provádět TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o., 793 36 Malá Morávka 287, IČO 04346971. V případě Vašeho zájmu je možné se objednat na telefonním čísle 608 748 989.
Oznámení Revize kotlů a Vymetání komínů 1.12.2020   


Zpět na začátek stránky

, , , , , , , ,

Žádné komentáře

Dotazník k Programu rozvoje obce Skrchov 2020

Obecní úřad ve Skrchově informuje občany o zadání zpracování nového Programu rozvoje obce Skrchov. V rámci zkvalitňování životní úrovně v naší obci Skrchov žádá obecní úřad o vyplnění krátkého a zcela anonymního dotazníku, který je učený pro občany obce Skrchov starších 18 let. Výsledky budou použity jako podklad pro vypracování Programu rozvoje obce Skrchov. Cílem výzkumu je zjištění nejvýznamnějších problémů či nedostatků v obci Skrchov, které chceme do budoucna odstranit či minimalizovat. Prosíme o vyplnění dotazníku v období od pondělí 16. listopadu do pátku 20. listopadu 2020 v elektronické formát odkaz externí web
nebo listinné podobě, která byla občanů doručena domů. V listinné podobě odevzdejte dotazník do schránky umístěné na obecním úřadě. Děkujeme za čas, který věnujete vyplněním tohoto dotazníku a zároveň za zájem o dění v naší obci. Zastupitelstvo obce Skrchov

Dotazník k Programu rozvoje obce Skrchov elektronický formát odkaz externí web
Dotazník k Programu rozvoje obce Skrchov   

Obrázek Obec Skrchov


Zpět na začátek stránky

, , , , , , ,

Žádné komentáře

• Informace IDS JMK 39-2020

INTEGROVANÉ NOVINKY – aktuality IDS JMK z veřejné dopravy v Jihomoravském kraji a městě Brně – Výluky a změny jízdních řádů – COVID-19 změny od 18.11.2020 – Přeprava spoluzavazadel ve vozidlech – Aktuální info COVID-19 – Výluka na lince S2. Od středy 18.11.2020 se opět částečně otevírají základní školy. Na základě tohoto opatření budou platit aktualizované jízdní řády pro regionální autobusové linky – jízdní řády pro školní prázdniny doplněné o další přidané spoje. V době epidemie KORONAVIRU dodržujte následující pravidla: kupujte jízdenky elektronicky nebo dopředu přes Aplikaci IDS JMK POSEIDON, platební kartou nebo využijte jízdenkové automaty, pokud je to možné dodržujte rozestupy a mějte nasazenou roušku ve vozidlech i ve vnitřních prostorách nádraží a na všech zastávkách, sledujte aktuální vývoj v médiích, děkujeme za spolupráci a vzájemnou ohleduplnost. Elektronické jízdenky z pohodlí domova na eshop.idsjmk.cz formát odkaz externí web. Více informací k novinkám v regionální autobusové a železniční dopravě na webu www.idsjmk.cz formát odkaz externí web a také na Faceboku, Twitteru, YOUTUBE a Instagramu.
Informace IDS JMK 39-2020   

Obrázek Odkaz WWW stránky Integrovaný dopravní systém JMK


Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• JMK Příznaky COVID-19 vs. Chřipka

Informace Krizového štábu JMK Rozdíly příznaků mezi COVID-19 a chřipkou a jak vyzrát nad COVIDEM-19. Více informací v přiloženém dokumentu a nebo na webu Krajského úřadu JMK www.jmk.cz formát odkaz externí web a stránkách JMK o Koronaviru COVID-19 koronavirus.jmk.cz formát odkaz externí web.
Příznaky COVID-19 vs. Chřipka   

Obrázek Příznaky COVID-19 vs. Chřipka

Zpět na začátek stránky

, , , , , , ,

Žádné komentáře