Archiv kategorie Dění v okolí

• Černá Hora Informace stav D43 a I/43

Ing. Jaromíra Vítková, senátorka Parlamentu České republiky formát odkaz externí web, městys Černá Hora a spolek Naše voda z.s. si Vám dovolují prezentovat video z pracovního setkání Aktuální stav přípravy S(D)43 a odstranění závad na I/43, které proběhlo v Černé Hoře 6.10.2020 mimo jiné za účasti zástupců Ministerstva dopravy ČR formát odkaz externí web, Ředitelství silnic a dálnic ČR formát odkaz externí web a Jihomoravského kraje formát odkaz externí web. Vzhledem k aktuálním opatřením, která vyhlásila vláda z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) se nemohla původně plánovaná beseda uskutečnit za účasti veřejnosti. Od poslední besedy, která se uskutečnila v březnu 2019, se stav přípravy posunul směrem dopředu. Video s odborníky na problematiku můžete sledovat na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=vkVWabFtTyI&feature=youtu.be formát odkaz externí web, na stránkách www.jaromiravitkova.cz formát odkaz externí web, případně Facebooku Jaromíra Vítková senátorka nebo Chceme D43.


Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• Černá Hora Beseda stav D43 a I/43

UPOZORNĚNÍ – vzhledem k aktuálním opatřením, která vyhlásila vláda z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) je beseda ZRUŠENA!!! Ing. Jaromíra Vítková, senátorka Parlamentu České republiky formát odkaz externí web, městys Černá Hora formát odkaz externí web a spolek Naše voda z.s. si Vás dovolují pozvat na 4.besedu na téma Aktuální stav přípravy S(D)43 a odstranění závad na I/43 dne 6.října 2020 v 16:00hodin v sálu na Zámečku, Budovatelská 282, Černá Hora. Besedy se zúčastní zástupci Ministerstva dopravy ČR formát odkaz externí web, Ředitelství silnic a dálnic ČR formát odkaz externí web, Jihomoravského kraje formát odkaz externí web, Policie ČR formát odkaz externí web a další.

Obrázek pozvánka Černá Hora Beseda stav S(D)43 a I/43 6.10.2020

Zpět na začátek stránky

, , , , , , , , , , ,

Žádné komentáře

• Boskovice Výstava Šlechtický rod pánů z Boskovic

Muzeum regionu Boskovicka formát odkaz externí web Vás srdečně zve na výstavu Šlechtický rod pánů z Boskovic, ve znamení stříbrného hřebene, v Muzeu regionu Boskovicka, Hradní 1, Boskovice. Zahájení výstavy proběhne v pátek 18.září 2020 v 17:30 hodin. Výstava je doplněna o doprovodní dětskou výstavu Expedice středověk. Výstavy potrvají do 4.dubna 2021. Záštitu nad výstavou přijal pan Hugo Mensdoff-Pouilly.

Obrázek pozvánka Boskovice Výstava Šlechtický rod pánů z Boskovic 18.9.2020

Zpět na začátek stránky

, , , , , ,

Žádné komentáře

• Letovice Výstava Vladimíra France – Limited edition

Kalasová galerie PEX formát odkaz externí web Vás srdečně zve na výstavu obrazů Vladimíra France – Limited edition. Zahájení výstavy se uskuteční v pátek 18.září 2020 od 18:00 hodin v prostorách Kalasová galerie PEX, Pražská 70, Letovice. Vernisáži bude předcházet koncert duchovní hudby Vladimír Franc – Poutní místa, chorálová fantazie pro varhany v podání autora v kostele sv.Prokopa v Letovicích od 16:15 hodin. Výstava potrvá do 28.října 2020.

Obrázek pozvánka Letovice Výstava Vladimíra France Limited edition 18.9.2020

Zpět na začátek stránky

, , , , , , ,

Žádné komentáře

• Rozhraní Rozhranská pouť 2020

Obec Rozhraní formát odkaz externí web a SDH Rozhraní si Vás dovolují pozvat na Rozhranskou pouť 2020 v sobotu a neděli 12. a 13.9.2020. Poutní mše svatá v neděli 13.9. a v pondělí 14.9.2020. V neděli svěcení nového hasičského auta u kostela Povýšení sv. Kříže. Pouťové posezení s ukázkou hasičské techniky. Pochoutky z udírny. Po celý víkend pouťové atrakce za dotované ceny.

Obrázek pozvánka Rozhraní Rozhranská pouť 2020

Zpět na začátek stránky

, , , ,

Žádné komentáře